Czy Polacy w to grają?

Forum for posting in Polish only.
Rakieta
Junior Member
Junior Member

Czy Polacy w to grają?

Postby Rakieta » Tue 25 Jul, 2017 23:19

Cześć,

Trafiłem na tę grę dzień wcześniej i uznałem, że jest ciekawa. Ale widzę, że forum gry jest opustoszałe. Jacyś Polacy w to w ogóle grają? Bo szczerze mówiąc, zauważyłem, że początkujący otrzymują konto premium na start, chciałem zaś zobaczyć jakie ograniczenia będą po wygaśnięciu i zamarłem. Nie chce mi się wierzyć, że nie będę mógł w sposób nieograniczony rozbudowywać swoje imperium. Konto premium ma brak ograniczeń co sprawia, że ludzie zarabiający w euro, dla których 20 euro na rok to żądna kwota, mogą się rozwijać w sposób nieograniczony, podczas gdy darmowe konto może mieć tylko 9 baz. Jest to absurdalne, gdyż czyni grę darmową absolutnie nieciekawą z pozycji zwykłego gracza. Do tego kasacja konta po 15 dniach nieaktywności (a nie po miesiącu jak w wielu innych grach) i brak trybu urlopu. Pierwszy raz coś takiego widzę. Zastanawiam się, czy w ogóle jest sens w to grać. O ile fajnie, że można się i z telefonu logować, więc wakacje nie są problemem, ale rozwinę 9 baz i gra przestanie mieć sens. Zastanawiam się, czy to, że nie jest na polską kieszeń i ma takie ograniczenia właśnie nie sprawiło, że widzę w polskiej sekcji góra 2 tematy w tym poradnik do gry... W żadnej innej grze tego typu do tej pory nie spotkałem się z takimi wręcz absurdalnymi ograniczeniami dla darmowych kont, zarejestrowałem się z myślą, że gra jest ciekawa i fajnie byłoby budować swoje imperium, a tu zonk - nie pobuduję sobie. To mnie martwi. Nie widzę też żadnej korzyści z referencyjnych linków - są jakieś? Czy tylko robiłbym darmową reklamę gry bez korzyści?

Richelieu
Global Moderator

Re: Czy Polacy w to grają?

Postby Richelieu » Wed 26 Jul, 2017 13:40

Tylko notatka zespołu kierowniczego, więc nie przypadkowo go usuń.

Translation:

I hit the game the day before and I thought it was interesting. But I see that the game forum is deserted. Any Poles in it at all? To be honest, I noticed that beginners get a premium account on start, and I wanted to see what limitations would be after expiration and I froze. I do not want to believe that I will not be able to expand my empire indefinitely. The premium account has no restrictions what makes people making money in euros, for which 20 euros a year is the amount you want, can grow indefinitely while the free account can have only 9 bases. This is absurd because it makes the game absolutely free from the ordinary player's position. Also, delete your account after 15 days of inactivity (and not after a month like many other games) and leave. First time I see something like this. I wonder if it makes sense to play it at all. If it's cool that you can log in and out of the phone so holidays are not a problem, but I will develop 9 bases and the game will stop making sense. I wonder if this is not a Polish pocket and has such limitations that did not make me see in the Polish section top 2 topics including the game guide ... In no other game of this type so far I have not encountered such Even the absurd restrictions on free accounts, I signed up with the idea that the game is interesting and it would be cool to build your empire, and here I will build a zonk myself. It makes me worried. I do not see any benefit from referral links - are there any? Will I just do free advertising without benefit?

Promuj Astro Empires za pomocą łącza rekrutacyjnego, aby przyłączyć nowych graczy do gry.

Dla każdego zmodernizowanego rekrutów otrzymasz jednorazową premię w wysokości 10% całkowitej gospodarki (do maksimum 100%).
Bonus ten jest podawany codziennie na serwerze czasu 0h.

Przejdź do konta, a następnie rekrutuj, aby zobaczyć korzyści.

"Carry on any enterprise as if all future success depended on it."

That being said, read the forum rules !!!
kim
Junior Member
Junior Member

Postby kim » Thu 27 Jul, 2017 17:01

Ja wróciłem do gry, grałem w 2007 roku z dwa trzy miechy. Siedzisz na jade serwie? Teraz niedawno sobie przypomniałem o gierce, chyba mam dobre wspomnienia jedynie z tego powodu ze bylem wtedy w niepokonanej nigdy gldii dark templars. Pewno nie grałem wtedy na premium bo było się uczniem. Jakis trade route na jade moznaby zrobic xd szlaki handlowe wygrywają xd

Zarejestrowałem sie wczoraj wieczorem, ach ta nostalgia.

k_3
Junior Member
Junior Member

Postby k_3 » Thu 23 Nov, 2017 20:56

@kim jeśli jeszcze grasz to odezwij się, mój nick w grze k3, zacząłem dopiero grać (serwer Jade).

Return to “Polski (Polish)”