Velemenyek

Forum for posting in Hungarian only.
phoenix777
Bronze Member
Bronze Member
Guild: Beta - HUN
Ceti - SSJ

Velemenyek

Postby phoenix777 » Sun 10 Feb, 2008 11:45

Ide mindenki felsorolhat tetszes szerint 7 nevet, akiket a legjobbnak tart a magyar nyelvet beszelok kozul. Es 5 nevet, ha akar, vagy meri :) azok kozul akiket nem tart sokra, vagy nagyon idegesito szemelysegek es legalabb 2-3 honapot jatszottak (vagy meg most is aktivak)... A vegen esetleg csinalok egy osszesitest es akkor kaphatunk egy altalanos kepet.

The Phoenix never die :)
Leader
Bronze Member
Bronze Member
Guild: Fly-by
Galaxy: Beta

Postby Leader » Sun 10 Feb, 2008 12:08

Na akkor be lehet fordulni az első posttól:D

Legjobbak:
Sonor, Phoenix: Ők tanítottak meg a játék alapjaira, és 1-2 furfangos dologra is, azt hiszem sokat köszönhetek nekik, nélkülük nem lennék még középszintű játékos sem.

Negritis: Az egyik legjobb magyar játékos, külföldiek körében is ismert és elismert a tehetsége.

Aqua Grimm, Donn: Bétás HUNban nőttem fel, így az ottani munkájuk alapján tudom azt állítani bizonyosan, hogy sokat tettek azért, hogy a HUNt egybetartsák, és amikor gond volt, mindig kitartottak a HUNban. Elismerésre méltó.

EVO IX, fredaszterplan: Sokat harcoltam velük, igazi csapatjátékosok. amikor gondban voltam bármikor számíthattam a katonai és esetlegesen a diplomáciai segítségükre. Ha mindenkiben ennyi kurázsi, aktivítás, csapatjáték, jó megfigyelőképesség lenne, biztos vagyok benne, hogy a HUN 4-5-ször nagyobb fleettel is elbánna simán.

Azt hiszem a 7 néven túl estem, és akkor most nézzük a kevésbé kedvelt, illetve idegesítő személyiségek névsorát. Azt hiszem itt is van választék bőven.

Executor, Taita: Nem a személyükkel van gond, a játékstílusuk, azaz az UC-vadászat az ami nekem nem jön be egyáltalán. Ha néha kicsit többet nyújtanának az aktuális guildnak, és nem saját pecsenyáéjüket sütögetnék, akkor nem kerülnének a listára.

Matthias: Sajnos a kommunikációs stílusa az elfogadhatatlanság határát súrolta nem egyszer. Boardon, privát üzenetekben. Ezzel az az óriási probléma, hogy külföldiek is játszanak, és ezzel a stílussal a magyarokat járatja le.

Azt hiszem ezt a 3 nevet tudom csak felsorolni, más magyar játékossal az esetleges nézeteltérések ellenére sincsen kirívó gond.

No love,
No hate,
No emotion!

No clemency!
Donn
Junior Member
Junior Member

Postby Donn » Sun 10 Feb, 2008 12:10

Na én bevállalom a kezdést: ( ja ide csak azok kerülnek akik tuti lenyomnának ez tiszteletre méltó dolog illetve emberileg is megérdemlik :P )

Leader-- barát és az egyik legjobb astros
Phoenix-- szerintem a HUN lelke picit sajnálom hogy nem terelget minket
Negritis-- hát rola nem sokat kell mondanom ami jár az jár respekt!
Fox Mulder ---- nem tudom alphán nyomja é még....(Fox-nak sokkal jövök)
Aqua Grim-- a HUN másik lelke..

Csak azért ennyi mert 5 kellett ugye....hát ment volna több is...
Last edited by Donn on Fri 15 Feb, 2008 17:59, edited 2 times in total.

Image
Pocok
Silver Member
Silver Member

Postby Pocok » Sun 10 Feb, 2008 12:27

nah hát akkor én is röffentek már ide valamit

kings :
t-800/norsz - ő mutatta nekem a játékot, öreg hibája volt de ez most +:D ezen kívül ki lőtt még le 9 levit 1ből??

skee - ceti top 20 mindent elárul

vega - hát igen ő volt top 1 is :D

duncan/dvsc/mp4-22 - már kint van a 23 is :D nah mind1 szal tőle sokat tanultam

fox - sok hibája volt, de neki sokat köszönhetek, vitáink ellenére is tiszteltem

leader - 1ik legaktívabb játékos, scoutolásban és szervezésben 1aránt

phoenix - szintén aktív, és jó kis prod csatákat vívtunk , míg volt esélye :D:D:D:D

a lista sajnos nem teljes :D :D

lames :
nah ez már nem lesz kegyes lista, :twisted:

exe,taita - ejj dejó beta top10, de mire mész vele ha a flottád 95%a uc felett csücsül ...

tttom/HUN mercenaries - az egy dolog h béna valaki, de legalább halgasson a jobbra és csinálja amit kérnek

mathias - egy p**s, többet veszexik az emberekkel mint én, és neki sosincs igaza, meg nem tud kultiváltan jáccani

frei - rinyagép

roland/jarhead - nem lenne rossz, ha hallgatna felsőbb utasításokra
Last edited by Pocok on Sun 10 Feb, 2008 16:43, edited 1 time in total.

Saiyans for eternity

i made the new language: Hunglish
Atlantisz
Junior Member
Junior Member
Guild: C:WRYS D:CFF E:3SUM G:RD
Galaxy: Epsilon

Postby Atlantisz » Sun 10 Feb, 2008 13:02

7 legjobb:
Én
Atlantis
Kincs ami nincs
Megint Én
és persze megint Én
meg persze Atlantis
és az elmaradhatatlan Atlantis

3 legzavaróbb:
Aquila(Wit)
Smici
Pacific Empire
:D :D :D

Még jó hogy ilyen topic is van... :D

PS. Phoenix: ide tobbe kevesbe ertelmes dolgokat varunk:) :evil: :oops:

Mattias92
Junior Member
Junior Member

Postby Mattias92 » Sun 10 Feb, 2008 14:23

köx hogy felkerülhettem a legrosszabbak listájára, büszke vagyok rá! :oops:

legjobbak
Captain Ricsi
Fox Mulder - sajnos tudtommal már abbahagyta a játékot -
Smuci
HunX-ből mindenki, bár ha muszály akkor Exe, Dark Helmet, Padawan, Max... sajnos tovább nem lehet sorolni (pedig sorolnám HunX-en kívüliként Jupitot, meg sok alfást)

a legizébbek:
Smuci
Paci (ők ketten az örökös harcuk miatt... nem igaz hogy nem képesek leállni és egyszer összefogni vagy bármi)
Leader (ha már ő is akkor én is :D, meg azóta nem az új környezet miatt sokat változtam, sőt rengeteg ilyen levelet tettem reportra is ^^)
sokat nemtok...

[-HUN-] Warrior of HUN - alpha
[HunX] Hungarian Cavalier - beta
[HUN] HUN Panzerkampfwagen - ceti
[HUN] Legolas Greenleaf
Junior Member
Junior Member
Guild: Beta:HUN
Ceti:SSJ
Delta:HUN
Galaxy: Ceti

Postby [HUN] Legolas Greenleaf » Sun 10 Feb, 2008 15:22

Huh kik a legjobbak?

Egyértelműen az egyik legjobb játékos Phoenix. Engem is ő tanított, és ő az aki tisztán, becsületesen jól játszik:) És mindig hidegvérrel kezel mindent, valamint nagyon jól tud szervezni is:)

Huh Aqua is nagyon jó, Negritis is jó játékos(és nem mellesleg szerencsés is :P )

Most ők jutottak így hirtleen eszembe:)

Smici
Junior Member
Junior Member

Postby Smici » Sun 10 Feb, 2008 16:31

legjobbak... hát, cetin a HUN-ban vagyok ahol a tagok nagyrésze most kezdte, betan meg nem nagyon játszok de azért megpróbálok irni párat :D

Aqua Grim
Exe - betan lehet hogy uc-zik de cetin segiti a szövit :wink:
Captain Ricsi
Aquila - sokat segitett és segit is, szinte egész nap aktiv (mint én :D)
többet nem tudok, mert a fele társaságot nem is ismerem, hallottak alapján meg nem akarom irni :P

legzavaróbbak... na ez már könnyebb :twisted:
Pacific Empire - aki ismeri vagy egyszer már beszélt vele az tudja miért :roll:
HUN mercenaries
Matyi - nem vigyáz a flottájára hiába figyelmeztetjük, csak a haszon érdekli, a következményeket nem nézi
Dj Is Toljad Neki
Last edited by Smici on Thu 03 Apr, 2008 14:24, edited 1 time in total.

Aquila
Bronze Member
Bronze Member

Postby Aquila » Sun 10 Feb, 2008 16:50

Hát én cetin kezdtem, nincs alfás meg bétás gémerekről tapasztalatom, de akiket ismerek azok közül a következőket emelném ki:

Aqua
Exe
Legolas
Petykemano
Smici

sajnos csak ennyi :mrgreen:
(kiegészítés: tazzz-t is nagyon szeretem ám... :D )

akik szerintem megérdemelnének egy lincselést azok meg ketten vannak:

Pacific Empire - azért mert majdnem elérte hogy a HUN feloszoljon cetin
Matyi - mert meggondolatlanul támad állandóan... na meg mert emós és én utálom az emósokat :firedevil:

Ceti: VAN
Captain Ricsi
Junior Member
Junior Member

Postby Captain Ricsi » Sun 10 Feb, 2008 21:20

hát,ez a topic lol :D

köszönömazoknak akik felsoroltak,bár nem tettem oylan nagyon sok mindent szerintem :P

én nem sorlok fel senkisem ,inkább :P

vagy mégis,hát,először,Negri- no comment xd
többi szegedi és szeged környéki,mégnagyobb no comment :P

hát,akor van ugye matyi - nem emós még :P
smici- ceti hun egyik tartóoszlopa,ez tény
exe-továbbra is jó fej..
petyke- ceti gm-je,ki ne hagyjam :P
Aqua- mint régi jóbarát :D
Balu - régi jóbarát :D
Opti - aktiv jó játékos,csak néha póruljár :P
Aquila - kicsit forrófejű de igazav szokott lenni
phoenix - ő is régi jóbarát ,tényleg hidegvérű,segit ahol tud...
roland - mindig figyelmesen meghalgatja és tiszteletben tartja a felsőbb vezeztés utasitásait
frei- nem ismerem ^^

msot nemtom,inkább nem irok többet :)
ha vmi eszembejut akkor editelem,és nem szeretnék senkitsem megsérteni h ha nem irtam fel ^^
Last edited by Captain Ricsi on Sun 10 Feb, 2008 21:23, edited 1 time in total.

Beta: [-HUN-/-PM-] Captain Ricsi
Juno: Mouse
Chester
Junior Member
Junior Member

heh:)

Postby Chester » Sun 10 Feb, 2008 21:20

Üdvözletem minden kedves Hunfitársamnak:)

Akiket Tisztelek:
Hookah, Aqua: okos játékuk, és segítőkészségük miatt
Celebro: nagyon jól játszik, és mindig lehet rá számítani
Legolas: mert egyszerűen nem lehet betelni a gyönyörű csatűival, és ugyszint segítőkész
Fox: ő az aki az egyik legtöbbet tette értünk
Balu: sokat tett a HUN fennmaradásáért
Xearo: szintén zenész
kihagytam véletlen egyik vala volt legnagyobb segítségemet, drága Phoenix barátomat, akire mindig számíthattam:) KÖSZÖNÖM:P

nem tévedés, nem vagoyk hülye, tudok számolni, de felsoroltam mindenkit, akiről szépet gonodlok

és a negatívum:
Ricsi: igaz hogy jó játékos, de eléggé lehangolo néha a játékmorálja, és ez az ide oda ingása
Taita: uc-zása nem a kedvencem de ízlések és pofonok
Executor: rühellem mint a szart:Xudorító néha amit művelt
Dj: ugatott mint állat amikor szépen szoltam hozzá

hát felőlem ennyi lenne, ha vmi problémátok van a felsorolásommal AE-n PM-be megtaláltok:) További szép estét.

eNBOLER
Junior Member
Junior Member

Postby eNBOLER » Sun 10 Feb, 2008 21:22

Hát akkor én sem kimélem meg az emberkéket h ideirjak :D

Mint jo játékosok sorolhatnánk állo nap.:D
Negritis, T-800(HC POVAA;) ), Leader (ceti nvázio mindig is maradando lesz), Duncan, Fox (Alfát is abbahagyta én viszem az accját) Skee
Evo (majdnem kimaradtál öregem)

Mint lámák:

Taita (nem hiszem h kommentálnom kell)
Exe (bár mostanában egyre több jo dolgot hallok felöle)
Last edited by eNBOLER on Wed 13 Feb, 2008 20:38, edited 1 time in total.

Hookah
Bronze Member
Bronze Member

Postby Hookah » Sun 10 Feb, 2008 21:27

kicsit felrevezeto topic, mert legjobb es legidegesitobb nem ellentet.
nah en a top 7em:

Aqua:D
Taita (mar csak azert is mert idegesitonek talaljatok:D )
Angel
Gq1rf7
Captain Balu
Vega (regi idok emlekere)
Duncan MacLeod
(meg tudnek irni idde 1-2ot:D)

hat top 5 legidegesitobbet nem irok. 2 okbol mert ez csak 1 game es nem szoktam idegeskedni rajta a masik meg az, ha irnak akor 5 nem lenne eleg:D
jah es nem tudom hogy titeket miert idegesit Taita ha nem is ismeritek. ne feledjetek o kesobb kezdte gamet mint a legtobbunk, meg is top 1 lett fleetben. uc ecozas nem ertem miert idegesito... (lehet kevesebbet nyujtott guildnek mint nehanyan de biztos hogy tobbet mint a legtobben...............)

WE ARE THE HUN, SPAM AND FLAME US!
Max83
Junior Member
Junior Member

véleményem

Postby Max83 » Sun 10 Feb, 2008 22:33

Sziasztok HUN-ok!!!!

hát szerény véleményem szerint legjobb játékosok azok akik a szerveren jáccot idejük arányába a legjobb XP/jelenlegi flottamérettel rendelkeznek!!!!!! :) :)

ezek ugyebár vannak sokan nem kell öket megneveznem!!!

Az hogy személyük szerint legjobban Phoenixet és Fox-ot tisztelem(tem) az más tészta, ők voltak akik mindig megadták a kellö tiszteletett mondataikban, pedig nem is ismerjük egymást személyesen, és nem is 1 helyen és 1 időben reggeltünk bétán!!!!!

egyébbként meg mindenkit komázok a magyarok közül, sokakra voltam már mérges, ideges de ez mindig elmúlik elöbb vagy utóbb!!! :D

a legjobb példa erre EXE én sem szerettem mikor megjelent most meg már nagyon rég óta semmi bajom vele, mért is lenne??? szokszor visszagondolva erre az időszakra csak talán valamilyen szinten féltékenyek voltunk arra a gyors fejlődésre amit véghezvitt az hogy ezt a sajátos magamódján tette az meg az ő dolga !!!! ja és sokat tesz a guildért még az UC-és mellet is, jó csapatjátékos, diplomata !!!!

ugyhogy szerintem nem érdemes sértegetni senkit se!!! mindannyian jó arcok vagyunk!!! (persze csak utánnam) :P :lol: :D :D :D

hát kb ennyit akartam elmondani!!!

Ps.: Matyival semmi gond nincs amióta itt van köztünk, hogy elötte milyen volt vagy mit csinált azt nem tudom, lehet hogy a környezet is számít egy ember megnyilvánulásainál???!!!!!!
DE a lényeg az hogy ez csak egy játék semmi más!!! (de a legjobb) :D :D :D
Last edited by Max83 on Sun 10 Feb, 2008 22:45, edited 1 time in total.

Beta: [hunX] Max
Ceti : [SSJ] Max
phoenix777
Bronze Member
Bronze Member
Guild: Beta - HUN
Ceti - SSJ

Postby phoenix777 » Sun 10 Feb, 2008 22:52

Koszonom az eddigi hozzaszolasokat. Lenne egy megjegyzesem es szeretnem ha most figyelembe is vennetek. Hogy ki a legjobb azt szepen ki is toltogetitek. Ezzen orulok is. Lehet megbanom a vegen, hogy kitettem a masik lehetoseget is. Nagyon nem szeretnem ha elmenne szidkozodasba, vagy vitakba. Itt egyszeruen arrol lenne szo, hogy ki az aki nem szimpi, vagy nem tetszik a jatek stilusa, esetleg ki az akinek meg igen sokat kene fejlodnie es csak utana kommentalni es okoskodni mindenhol. Nyugodjatok meg en is le fogom irni a magam velemenyet. Elorelathatolag annyit, akik mar ismernek azoknak nem lesz meglepi.

Az egyik leggyakrabban negativkent emlegetett nevek azok exe es taita. Szemelyesen sokszor beszeltem mindkettovel es nekem SEMMI bajom nincs veluk. Megertettem hogy ok reszben mas stilust kepviselnek mint a nagy atlag. Igyekszem ezt TISZTELETBEN tartani. Azt hiszem egy ilyen csapatjatekban, mikor vannak eseteg, hogy igenis nagyon egymasra vagyunk szorulva akkor fontos a kolcsonos tisztelet. Ez nem azt jelenti hogy nyalizni kell, vagy mindnre bolintani, hanem elfogadni a masikat.

The Phoenix never die :)

Return to “Magyar (Hungarian)”